Vstávat a snídat!

30. 06. 2011 | † 30. 09. 2015 | kód autora: 7s5

Čtvrtek je tu a s ním i moje další rozhodnutí. A tím bude opět úprava mého stravovacího režimu a to dost podstatná. Musím se totiž přiznat, že celý život hrozně odbývám snídaně. Vždycky pro mě bylo obtížné do sebe ráno něco dostat, protože se mi zdálo, že je hrozně brzo ráno a neměla jsem ještě vůbec hlad ani chuť něco jíst. Tak jsem si vždy řekla, že se nasnídám až ve škole, až za chvilku, až dostanu hlad... Což bylo samozřejmě špatně. Nakonec to zašlo až tak daleko, že jsem skoro celou střední školu nejenom nesnídala, ale nedala do pusy vůbec nic vlastně celé dopoledne a mým prvním jídlem byl oběd. Hrůza!

Až posledních pár let jsem se jakž takž naučila ráno něco sníst, i když třeba jen málo. Ale teď se do toho pustím a pohlídám si, abych každé ráno začala poctivě snídaní. Dneska to byla bílá Activia s nakrájeným melounem. Nebylo to tak zlé, ale musím si na pravidelné a neodbyté ranní jídlo prostě zvyknout.

Určitý podíl na mém nesnídání má také moje lenost. Když se teď kouknu na tenhle obrázek úžasné snídaně, tak bych se do ní hned pustila, úplně se mi sbíhají sliny. Ale vstát ráno o něco dřív, jít a připravit si takovou ňamku, to už je jiná věc=) Tenhle úkol bude asi o něco těžší, než ten pondělní, ale protože se mi zatím daří a zvládám všechno, co jsem si předsevzala, jsem nakopnutá a mám pocit, že to určitě zvládnu. Tak uvidíme ráno=)

 

Snídaně


Zobrazit další články tohoto autora

Další články z rubriky zivotni-styl

Související články

Copyright © 2008-2018 Hups.cz. Všechna práva vyhrazena.