Novinky z praxe

17. 07. 2011 | † 30. 09. 2015 | kód autora: 7s5

Zdravím vás po dlouhé době nečinnosti. Teda aspoň té blogové, protože jinak se rozhodně nenudím=)

Jak jsem psala v předchozím příspěvku, který jsem publikovala někdy začátkem měsíce, plním si právě svoji studentskou praxi na jednom hotelu. Pracuju hlavně jako servírka a když je potřeba, pomáhám prakticky se vším. Práce se mi docela líbí, jsou tady prima lidi a spoustu jsem se toho už naučila. Jídlo je tady dobré a na pokoji mám dokonce i internet. Proč jsem teda už čtrnáct dní nenapslal žádný nový článek?

Věc se má takhle. Není o čem psát, protože jsem se ve své štíhlofiťácké snaze zasekla na mrtvém bodě. Žádné z mých přesevzetí se tady nedá dodržovat a denní režim tady je tak trochu posunutý, takže si nedovedu vymyslet ani žádné jiné, které by dodržovat šlo... Snídá se tady v deset hodin, jakmile se poklidí raut po snídani hostů. Oběd a večeři si sníš když máš čas, a to může být jak ve tři odpoledne, tak v deset večer. Nedá se s tím nic dělat, když je práce, není prostě čas jíst... Plusem je, že se hodně naběhám a tím pádem nemůžu říct, že bych nějak lenošila a trávila dny válením. Skoro každý večer taky chodím do bazénu, většinou spíš blbnout než plavat, ale co, taky pohyb=)

Takže jsem se rozhodla, že až do konce své praxe na zdravý život prostě zapomenu. Teda ono spíš není na výběr, než že bych se rozhodla=) Až se vrátím domů a najedu zase do těch starých poklidných kolejí, začnu zase od začátku. Jediná útěcha pro mě je, že jsem byla na začátku i před tím, takže se není ani moc kam vracet. Spíš to bude znamenat menší časové zdržení.

Loučím se s vámi a běžím zase do práce=) Snad vaše prázdniny probíhají pohodověji a zdravěji, než ty moje=)


Zobrazit další články tohoto autora

Další články z rubriky zivotni-styl

Související články

Copyright © 2008-2018 Hups.cz. Všechna práva vyhrazena.